Akcesoria do wózka z Minky

Akcesoria do wózka z Minky

Rodzice szukający najlepszej kołderki do wózka dla dziecka powinny zainteresować się materiałem Minky. Jest to obecnie najbardziej przyjazny materiał dający dziecku bardzo wysoki komfort podczas leżenia, spania czy odpoczywania. Spanie w wózku zajmuje dziecku wiele czasu, zwłaszcza w pierwszych miesiącach, dlatego trzeba zadbać o to żeby dziecko miało dokładnie to wszystko, co gwarantuje mu wygodę. Materiał Minky idealnie się do tego nadaje. Warunkiem jest tylko dotarcie do oryginalnego materiału, który można będzie poznać po gramaturze. Ta gramatura do od 380 do nawet 480 gram na metr kwadratowy.

Bardzo dokładnie trzeba to sprawdzić przed zakupem.

Bardzo często wkładka do wózka minky łączona jest ze stu procentową bawełną. Takie rozwiązanie jest bardzo dobre i warto właśnie takiej wkładki szukać. Minky nie powoduje żadnych alergii i zostało pod tym kątem bardzo dobrze przebadane w laboratorium. W dotyku jest to materiał bardzo miły jak plusz, nie powoduje żadnych podrażnień u dziecka. Do wyboru jest wiele wzorów i kolorów, dlatego bez względu na swoje wymagania rodzice coś znajdą dla swojego dziecka.

Kolorystykę można dopasować do płci dziecka jak i do koloru wózka. Do zalet Minky można również zaliczyć to, że jest to materiał oddychający, to wszystko dzięki temu, że wkładka ma specjalne wypełnienie poliestrowe. Jeśli dziecko się spoci to szybko taka kołderka minky może wyschnąć. Szukając wkładki trzeba sprawdzać czy posiada certyfikaty gwarantujące nam, że to jest bezpieczne dla dziecka.
Wybierając wkładkę do wózka trzeba sprawdzać czy ma fabryczne otwory na pasy bezpieczeństwa. W zależności od modelu może to być pięć, a nawet osiem dziur. Wtedy nasze dziecko będzie przewożone bezpiecznie i pewnie. Do wyboru mamy różne rozmiar wkładek, co pozwala na dopasowanie ich do każdego typu wózka. Minky to materiał, który się rozciąga i wraca do swojego pierwotnego kształtu, dlatego można będzie go dopasować do kształtu wózka.

W przypadku zabrudzenia wkładki nie ma żadnego problemu z jej praniem. Trzeba tylko nie przekraczać zalecanych trzydziestu stopni Celsjusza w pralce. Wtedy materiał się nie odkształci i po wyschnięciu będzie wyglądał jak nowy. Nie trzeba tego materiału prasować, co oszczędza rodzicom sporo czasu. Ceny za wkładki do wózka Minky są bardzo różne i zalezą od tego, z jakiej gramatury została wykonana oraz jaką ma wielkość. Trzeba się liczyć z wydatkiem zaczynającym się od stu złotych, bo tylko wtedy wiemy, że mamy do czynienia z oryginalnym Minky.

54321
(2 votes. Average 5 of 5)
Jeden komentarz
  1. Ja uprałam swoją wkładkę Minky w temp 40 stop i nic się jej nie stało 🙂 Bardzo jestem zadowolona z tego zakupu.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *