Poduszka Minky - miękka i przyjemna dla twarzy

Poduszka Minky - miękka i przyjemna dla twarzy

Minky to materiał stworzony przez amerykanów charakteryzujący się niesamowitą miękkością i gładkością. Kupno poduszki wykonanej z takiego materiału jest bardzo dobrym rozwiązaniem. Bardzo często mamy kupują noworodkom właśnie takie poduszki, bo spełniają one ich wszystkie kryteria. Do wyboru mamy różnej wielkości poduszki, które można dostosować do wielkości wózka czy łóżeczka. Jeśli chodzi o kolorystykę to można tutaj dowolnie wybierać to, co nam się podoba albo pasuje naszemu dziecku.

Minky jest na tyle charakterystycznym materiałem, że trudno go z czymkolwiek pomylić. Jeśli widzimy poduszkę, która ma charakterystyczne wypustki to wiadomo, że poduszka została wykonana z tego materiału. Dla bardziej wymagających osób szukających jeszcze bardziej oryginalnych wzorów można polecić poduszkę Minky z wypustkami w kształcie serduszek. Gdybyśmy mieli porównać w dotyku ten materiał do jakiegokolwiek innego to można to zrobić do polaru albo do pluszu. Na tym przykładzie bardzo dobrze widać, że taka poduszka jest bardzo przyjemna do spania czy do odpoczynku. Ten materiał nie tylko bardzo dobrze wygląda, ale również jest bardzo dobrym izolatorem ciepła.

Zalety poduszki Minky

Zalet jest naprawdę bardzo dużo. Jeśli zdecydujemy się na poduszkę wykonaną z Minky to możemy być pewni, że jest to materiał oddychający, który bardzo szybko wysycha. Przy dzieciach ma to ogromne znaczenie, a tym bardziej, jeśli nasze dziecko mocno się poci. Poduszka bardzo szybko wyschnie i znowu dziecko może z niej swobodnie i komfortowo korzystać. Bardzo istotne zwłaszcza przy małych dzieciach jest to, że ten materiał nie powoduje żadnych podrażnień skóry.

Jest to udowodnione, ponieważ zostały przeprowadzone badania w Stanach Zjednoczonych. Sprawdzano czy zawiera jakiekolwiek substancje szkodliwe, ale nic nie znaleziono. Obecnie Minky posiada certyfikat gwarantujący bezpieczeństwo. Jeśli poduszka się zabrudzi to nie ma problemu z jej czyszczeniem. Można ją prać w pralce, ale nie wolno przekraczać większej temperatury niż trzydzieści stopni Celsjusza. Nawet po kilkudziesięciu praniach materiał będzie wyglądał jak nowy.

Producent nie poleca prasowania materiału jak i jego wybielania. Bardzo ważną zaletą dla rodziców jest to, że poduszka z tego materiału jest tania w zakupie. Mimo że materiał jest naprawdę najlepszy to nie kosztuje dużo. Kupując poduszkę Minky trzeba zawsze sprawdzać czy mamy do czynienia z materiałem oryginalnym, bo wtedy wiemy, że kupujemy dokładnie to, na czym nam zależało.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)
Jeden komentarz
  1. Podczas upałów tego lata poduszka Minky sprawdza się super, w nocy moje dziecko bardzo się poci ale na szczęście poduszka szybko wysycha i na południową drzemkę jest gotowa. Jest bardzo mięciutka, samej zdarzyło mi się uciąć na niej drzemkę 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *