Śpiworek do wózka? Minky wyborem numer jeden

Śpiworek do wózka? Minky wyborem numer jeden

Śpiworek dla dziecka do wózka powinien spełniać wiele kryteriów. Na pewno w dotyku musi być bardzo przyjemny, dlatego materiał Minky nie ma sobie tutaj równych. Ciekawostką jest to, że materiał ten jest sztuczny to znaczy, że jest to typowy poliester. Gdybyśmy mieli body dla dziecka z poliestru to pociłoby się bardzo mocno, ale tutaj jest inaczej. Ten materiał został wykonany w taki sposób żeby dziecko mające wykonany z niego śpiworek spało w bardzo komfortowych warunkach. Jednym z powodów, dla których kupuje się śpiworek z Minky jest też izolacja cieplna. Nawet przy niskich temperaturach dziecko może jeździć na spacery i nie zmarznie.

To jednak nie wszystko, bo taki śpiworek będzie oddychał, co ma przecież bardzo duże znaczenie. Do wyboru mamy różne wzory i kolory. Dla dziewczynki można wybrać kolor różowy śpiworka, a dla chłopca niebieski. Oczywiście każdy rodzic sam dowolnie wybiera to, co mu się podoba. Jeśli chodzi o te charakterystyczne kropeczki na materiale to są one najpopularniejsze i to mimo tego, że do wyboru mamy również serduszka czy różyczki.

Rodzicom i dzieciom kropeczki przypadły do gustu, dlatego bez najmniejszego problemu będziemy mogli znaleźć taki śpiworek dla naszego dziecka. Musimy pamiętać o tym, że tylko oryginalny produkt gwarantuje nam wszystkie opisane właściwości. Nie kupujemy śpiworka z nieoryginalnego Minky. To nam się w żaden sposób nie opłaca. Jak rozpoznać Minky? Na pewno po gramaturze, która dochodzi do 400 gram na metr kwadratowy. W najbliższym czasie można się spodziewać nowego Minky i wtedy gramatura będzie 480g/m2.

Wybieramy śpiworek dla dziecka

Minky jest materiałem bardzo elastycznym, dlatego można śpiworek w dowolny sposób dopasować do kształtu każdego wózka. Można go nawet delikatnie rozciągać. Dzieci, a zwłaszcza noworodki lubią wszystko, co miękkie, dlatego rodzice decydujący się na ten materiał podejmują właściwą decyzję. Przy dziecku jest zawsze bardzo dużo pracy, a taki śpiworek będzie się na pewno często brudził.

Z praniem w niskiej temperaturze nie ma żadnego problemu. Zaletą jest również to, że ten materiał się nie gniecie, a co za tym idzie nie trzeba tracić czasu na jego prasowanie. Chcąc kupować oryginalne produkty trzeba polegać na sklepie, który jest w niezaopatrzony. Jeśli cena jest zbyt niska to oznacza, że coś z materiałem jest nie tak. Rodzice mający porównanie z oryginałem szybko wyczują, że to podróbka i nie warto jej kupować. Minky to komfort i bezpieczeństwo dla naszego dziecka, dlatego nie ma sensu tutaj oszczędzać.

54321
(1 vote. Average 5 of 5)
Jeden komentarz
  1. Zgadzam się, z izolacją cieplną nie ma żadnych problemów. Dziecko nie lubi ubierania na cebulkę więc taki śpiworek z Minky to super rozwiązanie 🙂

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *